HASAL´da rehberlik (Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Gezisi)

img

HASAL rehberlik servisince mesleki rehberlik kapsamında 11A ve 11B sınıf öğrencilerimizle Cerrahpaşa Tıp Fakültesine gezi düzenledik.
Öğrencilerimiz Tıp Fakültesi ile ilgili merak ettikleri tüm soruları sorarak, o bölümde okuyan kişilerin deneyimlerinden faydalanma şansı buldular.
 
 Çocukluğundan beri tıp istemiş biri olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesine gittik ve kendimi hayallerimin en güzel yerinde buldum. İster bizimle ilgilenmeleri olsun ister eğitmenleri olsun her şey çok güzeldi. Tıp istemekle ne kadar doğru bir fikirde olduğumu anladım. Bize bu imkânı sağlayan okulda bulunmaktan çok mutluyum. Umarım bir gün hayallerimin sahnesinde yani tıp fakültesinde olurum. Sizlere de bu gezi için çok teşekkür ederim.
Zeynep Su KENDİGELEN
 
Cerrahpaşa Tıp Fakültesine yaptığımız bu keyifli gezide, fakültede bulunan laboratuvarlarda ve derslikleri gözlemledikten sonra konferans salonunda öğrencilerden meslek seçimi konusunda kafamızdaki soru işaretlerini ve tereddütler giderilmiş olduğundan çok faydalı bir gezi olduğunu düşünüyorum. Özellikle bu konuda köklü ve her yanı tarih kokan bir okulda bulunmak çok güzeldi. Bize bu imkânı sağlayan rehberlik birimine de teşekkür ederim. Umarım böyle geziler yapılmaya devam edilir ve herkes hayallerindeki okula bir gün yerleşir.  

 Zeynep Cansu SUCU Son Yapılan Etkinlikler

Etiketler

Yaklaşan Etkinlikler