HASAL da Sosyal Sorumluluk (Cengiz Topel İlkokulu´ndaydık)

HASAL da Sosyal Sorumluluk (Cengiz Topel İlkokulu´ndaydık)

Sosyal Sorumluluk Kulübü olarak Sancaktepe Cengiz Topel İlkokulu 1-A sınıfına topladığımız kitaplarla kütüphane oluşturduk. Sevgili minik kardeşlerimizle bir ders saati geçirdik, birlikte şarkılar söyleyip çeşitli oyunlar oynadık. Okumanın güzelliğini okumayla tanıştıkları ilk yıldan heyecanlarına ortak olmak ve kitap okuma alışkanlığına yardımcı olabilmenin gururunu paylaştık.  Cengiz Topel İlkokulu müdürüne, idarecilerine ve çok değerli öğretmenleri Özlem ŞEKER

Sosyal Sorumluluk Kulübü olarak Sancaktepe Cengiz Topel İlkokulu 1-A sınıfına topladığımız kitaplarla kütüphane oluşturduk. Sevgili minik kardeşlerimizle bir ders saati geçirdik, birlikte şarkılar söyleyip çeşitli oyunlar oynadık. Okumanın güzelliğini okumayla tanıştıkları ilk yıldan heyecanlarına ortak olmak ve kitap okuma alışkanlığına yardımcı olabilmenin gururunu paylaştık. 

Cengiz Topel İlkokulu müdürüne, idarecilerine ve çok değerli öğretmenleri Özlem ŞEKER HİNÇ´e çok teşekkür ederiz. Ayrıca minik kardeşlerimizin değerli ebeveynlerinin hazırlamış oldukları ikramlar için de teşekkür ederiz.

Kulüp Etkinlikleri