HASAL Kabataş Erkek Lisesi ortak çalışma grubu oluşturuldu.

HASAL Kabataş Erkek Lisesi ortak çalışma grubu oluşturuldu.

20 Aralık 2018 günü Sosyal Kulüp başkanlarımız Kabataş Erkek Lisesi’nden de okuyan başkanlarla ortak çalışma grubu oluşturulması için toplantıya katıldı. Öğrencilerimizi Okul Müdürü Selma KÜÇÜK karşılayarak beraber çalışmanın önemini hatırlatan kısa bir konuşma yaptı. Okul Müdürümüz Ali DEMİRKAYA da başta Okul Müdürü olmak üzere tüm öğrencilere teşekkür ederek ortak çalışmanın sonuçlarını heyecanla beklediğini belirtti. Öğrencilerimizi

20 Aralık 2018 günü Sosyal Kulüp başkanlarımız Kabataş Erkek Lisesi’nden de okuyan başkanlarla ortak çalışma grubu oluşturulması için toplantıya katıldı.

Öğrencilerimizi Okul Müdürü Selma KÜÇÜK karşılayarak beraber çalışmanın önemini hatırlatan kısa bir konuşma yaptı.

Okul Müdürümüz Ali DEMİRKAYA da başta Okul Müdürü olmak üzere tüm öğrencilere teşekkür ederek ortak çalışmanın sonuçlarını heyecanla beklediğini belirtti.

Öğrencilerimizi ağırlayan ve böyle bir ortak çalışmanın başlamasına destek veren başta Okul Müdürü Selman KÜÇÜK, Müdür Yardımcısı Hüseyin MISIRLIOĞLU na ,ayrıca öğrencilerimize önderlik eden başta Okul Müdürümüz Ali DEMİRKAYA ve Müdür Yardımcımız Fatih YEŞİLTEPE ye teşekkür ederiz.

En kısa zamanda Kabataş Erkek Lisesinden gelecek arkadaşlarımızı bekliyoruz..

Kulüp Etkinlikleri