HASAL´da Sosyal Sorumluluk (LÖSEV İnci Okul Projesi)

HASAL´da Sosyal Sorumluluk (LÖSEV İnci Okul Projesi)

12.sınıf öğrencilerimizden Mehmet Emin AKYAR´ın liderliğinde başlatılan “LÖSEV İncileri” projesinin ilk tanıtım toplantısı bugün okulumuzun konferans salonunda gerçekleşti. Projenin amacı gençlerde sivil toplum ve sosyal sorumluluk bilincini geliştirerek geleceğin duyarlı bireylerinin yetişmesini sağlamak amacıyla yürütülen uzun dönemli çalışmadır. Öğrencilere, velilere ve eğitimcilere LÖSEV´i tanıtırken ilgilerini katkıya dönüştürüp uzun vadede bilinçli; topluma duyarlı, gönüllüler kazandırmak ve

12.sınıf öğrencilerimizden Mehmet Emin AKYAR´ın liderliğinde başlatılan “LÖSEV İncileri” projesinin ilk tanıtım toplantısı bugün okulumuzun konferans salonunda gerçekleşti.

Projenin amacı gençlerde sivil toplum ve sosyal sorumluluk bilincini geliştirerek geleceğin duyarlı bireylerinin yetişmesini sağlamak amacıyla yürütülen uzun dönemli çalışmadır. Öğrencilere, velilere ve eğitimcilere LÖSEV´i tanıtırken ilgilerini katkıya dönüştürüp uzun vadede bilinçli; topluma duyarlı, gönüllüler kazandırmak ve özellikle geleceğimiz olan çocukları sağlıklı beslenme, hareketli yaşam, hastalıklardan korunma yolları hakkında bilinçlendirmek hedefleri anlatıldı. Birlikte yürütülecek çalışmalar programlandı. 

Değerli öğrencimiz Mehmet Emin AKYAR´a ve LÖSEV yetkilisi Şerife MERKİT KİREMİTÇİ´ye emekleri için çok teşekkür ederiz.

Kulüp Etkinlikleri